Comedy

Jan Uuspõld Läheb Tartusse (Eesti Keeles) avi

  • Download Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
Jan Uuspõld Läheb Tartusse (Eesti Keeles) avi

Download Anonymously! Get Protected Today And Get your 70% discount


Torrent info

Name:Jan Uuspõld Läheb Tartusse (Eesti Keeles) avi

Infohash: ACD9EF6B8D75BBB3F04CB4AE8C26F9703F3F9437

Total Size: 699.55 MB

Seeds: 0

Leechers: 0

Stream: Watch Full Movie @ Movie4u

Last Updated: 2019-09-17 12:11:31 (Update Now)

Torrent added: 2009-08-31 09:40:37


Torrent Files List


Jan Uuspõld Läheb Tartusse (Eesti Keeles).avi (Size: 699.55 MB) (Files: 1)

 Jan Uuspõld Läheb Tartusse (Eesti Keeles).avi

699.55 MB
 

tracker

leech seeds
 

Torrent description

Everything is going wrong for the well-known comedian Jan Uuspõld - his girlfriend throws him out of their apartment, he\\\\\\\'s got no job and has pumped everyone he knows for money. So when an acquaintance offers him a role in a notable theatre production Jan is more than happy to take it. The only problem - the theatre where the play is staged lies in Tartu, on the other side of the country. With no money all Jan can do is hitchhike. Will he make it in time? And will he survive all those nuts whom he\\\\\\\'ll meet on his journey?
_________________________________________________________________________________
\\\\\\\"Jan Uuspõld läheb Tartusse” on süsimust komöödia näitleja Jan Uuspõllu dramaatilisest ja seiklusterohkest elust.

Film, kus paljud tuntud inimesed mängivad iseennast, paljusid reaalseid isikuid mängivad näitlejad ja osad kuulsused mängivad teisi kuulsusi. Loos teeb kaasa plejaad meediakangelasi alustades “Lihtsa elu” Sillest lõpetades Eesti vabariigi presidendiga. Filmi peaosalise Jan Uuspõllu filmisaatus on inspireeritud tema reaalsest elukäigust.

Jan Uuspõld on andekas, kuid p***ekäinud näitleja. Ta prassib kui Pant, Hunt ja Kekkonen kokku, kükitab kasiinodes nagu viimane Viiol ning valetab nagu Mart Laar. Jan on kõigile võlgu ja kõigiga tülis ning saab oma naiselt alatasa nahutada nagu Inno Ingridi käest. Pärast teatrist vallandamist on ta sunnitud leiba teenima Õllefestivali maskotina, viikingnaise Helgana.

Ühel päeval peksab tal s**t nii ventikasse, et ta marsib otsesaate võtteplatsilt minema. Järgmine hommik leiab Jani juba lõdisemas kainestusmaja külmade linade vahel. Kõik on jõudnud punkti G.

Aga tunneli lõpus paistab valguskiir — Jan saab pakkumise, millest on võimatu keelduda — peaosa Vanemuise uues Tammsaare lavastuses.

Nüüd tuleb ainult Tartusse jõuda.

Aga kui raha on huugama pandud, siis tuleb minna teisiti. Oma teekonnal satub Jan kõikvõimalikesse jamadesse. Ta kohtub kavalate poliitikute, kiimaste naiste, mõrvahimuliste maameeste, hullude prohvetite, kuulsate popstaaride ja Eesti Vabariigi presidendiga, kes viivad üheskoos vaese prominendi närviataki äärele.

Lõpuks ei saa Jan enam ise ka aru, kes ta on, kust ta tuleb ja kuhu ta läheb ning mis ümberringi toimub…
____________________________________________________________________________


related torrents

Torrent name

health leech seeds Size

Jan UuspÃld Suits

0 1 133.00 MB 0
 


comments (0)

Main Menu