Movies - Other

Ratatouille (Eesti Keeles) avi

  • Download Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
Ratatouille (Eesti Keeles) avi

Download Anonymously! Get Protected Today And Get your 70% discount


Torrent info

Name:Ratatouille (Eesti Keeles) avi

Infohash: 6D291FC368D2A0CB5DDBF2C5E8552BDDDF9C820D

Total Size: 704.51 MB

Seeds: 1

Leechers: 0

Stream: Watch Full Movie @ Movie4u

Last Updated: 2016-07-26 06:04:18 (Update Now)

Torrent added: 2014-11-30 01:34:15


Torrent Files List


Ratatouille (Eesti Keeles).avi (Size: 704.51 MB) (Files: 1)

 Ratatouille (Eesti Keeles).avi

704.51 MB
 

tracker

leech seeds
 

Torrent description

\"Ratatouille\" tegevus toimub alguses ühes maakohas, kus elab rottide klann. Kui klann ühel päeval toitu läheb otsima, tunneb Rémy rotimürgi lõhna ja tema isa, kes on rotiklanni liider, annab talle töö toidu ohutuse kontrollijana. Rémyle meeldib juba noorest peast süüa maitsvaid toite, erinevalt teistest rottidest, kel on toidu maitsest tihtipeale ükskõik.

Ühel päeval, kui nad majja lähevad, ärkab maja perenaine üles ja hakkab neid püssist tulistama, maja lagi variseb alla ja rotikoloonia tuleb nähtavale. Rotid põgenevad mööda jõge. Rémy kulutab aega, et võtta kaasa Gusteau kokaraamat, ja jääb teistest maha. Jõge mööda edasi liikudes sattub ta kanalisatsiooni ja mööda seda Pariisi Gusteau restorani. Restoranis läheb ta nõudepesija ja koristaja Linguini ära rikutud suppi parandama. Kuid õnnetuseks märkab Linguini Rémyd. Rémy valmistatud supp toimetatakse toidukriitikule Solene LeClaire\'ile, kellele supp meeldib. Õnnetuseks, kui Rémy üritab põgeneda, märkab teda peakokk ning käseb Linguinil rott ära tappa. Linguini ei tapa rotti, vaid lepib Rémyga kokku, et rott aitab tal suppi uuesti valmistada.

Linguini ja Rémy valmistavad veel toite, mis tellijatele meeldivad. Rémy kohtub uuesti oma perega, aga Rémy jääb ikka Linguini juurde elama. Varsti aga varastab Rémy peakoka kabinetist dokumendi, millelt selgub, et Linguini on Gusteau poeg ja pärija. Linguini saabki restorani endale, kuid peagi tuleb restoraani toidukriitik Anton Ego ning Linguini ja Rémy lähevad tülli. Õhtul, kui toidukriitik tuleb restorani, räägib Linguini ära, kes tegelikult toite valmistab. Kõik lahkuvad töölt, kuid õnneks tuleb Rémyle appi tema pere ja tagasi tuleb ka Colette Tatou.

Nad hakkavad valmistama toitu Anton Egole ja ka teistele külastajatele. Toiduks valib Rémy lihtsa talupojaroa ratatui ning see maitseb Anton Egole. Kui toit söödud, küsib toidukriitik toidu valmistaja järele. Ta peab koka nägemiseks ootama, kuni teised kliendid on lahkunud. Kui restorani on jäänud ainult Ego, tuleb tema juurde Linguini ja seletab talle kõik ära. Kuigi Anton Ego arvustus on kiitev, peab Linguini Gusteau restorani kinni panema. Linguini avab aga uue restorani, mille nimeks saab Ratatouille

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size
 


comments (0)

Main Menu